ПОЗИТИВНІ ІСТОРІЇ ГРАНТОВИХ ПРОГРАМ/ПРОЄКТІВ, БЕНЕФІЦІАРОМ ЯКИХ Є СНЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА

Снятинська міська територіальна громада має позитивний досвід реалізації проєктів/програм з грантовим фінансуванням. Грантова історія громади поступово нарощується з метою залучення співфінансування, яке також забезпечує Снятинська міська рада, як представник громади, та є її бенефіціаром.

Одним із головних завдань Снятинської міської територіальної громади – залучення позабюджетних джерел фінансування та налагодження співпраці з різноманітними фондами та грантовими програмами, створення позитивного іміджу громади для вітчизняних та іноземних інвесторів, покращення роботи у напрямку залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в економіку Снятинщини.

Одні із основних та успішних грантових проєктів/програм громади:

Назва проєкту/програми

Короткий опис проєкту/програми

Інформація про донора (грантодавця)

Період впровадження проєкту/програми

1

Капітальний ремонт КНП «Снятинської багатопрофільної лікарні» СМР, в м. Снятин Івано-Франківської області (коригування кошторисної документації).

Проєктом передбачено капітальний ремонт системи опалення та

забезпечення палат холодною та гарячою водою.

ДФРР

Січень 2022 року - Грудень 2022 року

2

Капітальний ремонт міського стадіону «Колос» по вул. Шевченка № 10/1 у м. Снятин Коломийського р-ну Івано-Франківської області.

Проєктом передбачено капітальний ремонт існуючого покриття бігових

доріжок, сегментів, міні-футбольного поля, тренажерного майданчика,

адміністративно-побутового корпусу, трибун, кас.

ДФРР

Січень 2022 року - Грудень 2023 року

3

Щоб історія жила завжди.

Проєктом передбачено комплекс реставраційних -ремонтних робіт, робіт з приведення інженерних мереж до сучасних норм та вимог, робіт щодо благоустрою території.

Обласний конкурс

Травень 2022 року - Липень 2022 року