У Снятині привітали медичних працівників з професійним святом

  • 604

Кожної третьої неділі червня в Україні відзначається свято людей однієї з найблагородніших професій – медичних працівників.

Сьогодні, напередодні Дня медичних працівників, у Снятинській багатопрофільній лікарні вітали працівників лікарні з професійним святом.

Зі словами вітань до колег звернувся головний лікар Володимир Крокош, який подякував усім за співпрацю, взаєморозуміння та побажав міцного здоров’я й мирного неба.

До вітальних слів на адресу медпрацівників долучився й міський голова Анатолій Шумко. Він подякував усім за сумлінну роботу та побажав представникам медичної галузі сил, енергії та наснаги, аби впевнено приймати виклики сьогодення і рятувати життя, лікувати і зміцнювати здоров’я всіх, хто цього потребує.

За багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності при наданні населенню кваліфікованої медичної допомоги та з нагоди Дня медичного працівника кращих працівників нагороджено грамотами Снятинської міської ради.

Також нагороди вручили від дирекції Снятинської лікарні, від імені голови Коломийської районної ради Івана Угрина та профспілкового комітету медпрацівників.