Рятувальники Снятинщини Коломийського РУ ГУ ДСНС в області інформують:

19 червня фахівці Коломийського районного управління ГУ ДСНС України в Івано – Франківській області спільно з представниками лісового господарства провели рейд у лісових масивах Снятинської територіальної громади Коломийського району.

Під час рейду рятувальники довели відпочивальникам – основні вимоги пожежної безпеки під час перебування у лісових масивах. Зокрема, вони розповіли відпочивальникам про заборону розведення вогню у лісі, спалювання сухої рослинності та суворо попередили про адміністративну та кримінальну відповідальність за навмисний підпал лісових масивів. Адже, порушення елементарних правил пожежної безпеки у лісі, може стати причиною масштабної пожежі.

Фахівці ДСНС роздали памятки і нагадали відпочивальникам правила пожежної безпеки під час відпочинку у природних екосистемах, які допоможуть уникнути пожеж та зберегти довкілля, правила поведінки під час виявлення ВНП.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису