НАДАННЯ МІКРОГРАНТІВ НА РОЗВИТОК САДІВНИЦТВА, ЯГІДНИЦТВА ТА ВИНОГРАДАРСТВА

Відділ економічного розвитку, комунального господарства, транспорту, підтримки аграрного сектору, інвестицій та міжнародного співробітництва Снятинської міської ради інформує

Міністерство аграрної політики та продовольства України розробило програму безповоротних грантів для аграріїв.

Програма стосуються розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства. Вони розроблені з метою підтримки суб'єктів підприємництва, агровиробників, створення робочих місць та забезпечення продовольчої безпеки.

Аграріям надаватиметься від 150 до 400 тис. грн. на 1 гектар садів.

Кошти надаватимуться не готівкою, а на банківський рахунок для прозорої закупівлі саджанців, обладнання, систем поливу, добрив тощо.

Хто може подавати заявку?

1. Приватні підприємці

2. ФОП

3. Аграрні компанії

4. Фермерські господарства

Для отримання допомоги потрібно звернутися у відділення Ощадбанку та у паперовому вигляді надати проєкт висаджування насаджень та заяву на відкриття рахунку в банку або надати відповідні документи у електронному варіанті через портал Дія.

Важливе зауваження!

Отримувачі грантів повинні мати або власну землю, або землю в користуванні щонайменше на 25 років.

Надане фінансування передбачає обов’язкове співфінансування - 70 % (без ПДВ) держава та 30 % переможець.

Переможець зобов’язується сплатити 50 % від гранту до бюджету у вигляді податків та зборів упродовж 5 років.

Детальнішу інформацію можна переглянути на порталі Дія https://diia.gov.ua/services/grant-na-sad

Інші інше

Всі інше