Рятувальники Снятинщини Коломийського РУ ГУ ДСНС в області повідмляють

19-го липня о 12:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання господарської будівлі у с.Устя Снятинської територіальної громади Коломийського району.

До місця пожежі направлено вогнеборців Державної пожежно-рятувальної частини №15 м. Снятин та місцеву пожежну команду с. Вовчківці Снятинської територіальної громади.

Після прибуття на місце пожежі було встановлено, що полум’ям охоплено дах господарської будівлі на площі 35 кв. м. Господарі в цей час виносили з будівлі майно та домашні речі, щоб врятувати їх від знищення вогнем. Враховуючи розташування сусідських будівель, вогонь міг перекинутися на житлові будинки, що знаходилися у кількох метрах від осередку займання.

Однак, завдяки вмілим діям вогнеборців ДСНС, вже о 12:33 пожежу вдалося локалізувати, а о 12:48 - повністю ліквідувати. Загиблих та травмованих не було виявлено. Вогонь встиг знищити дерев’яне перекриття й дах будівлі. Причина виникнення пожежі з’ясовуються фахівцями.

До ліквідації пожежі було залучено 7 чоловік особового складу та 2 одиницї техніки.