До уваги внутрішньо переміщених осіб!

ПРОГРАМА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ ТА ЗАРЕЄСТРОВАНІ В CНЯТИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ (НАЯВНІСТЬ ДОВІДКИ ВПО НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ) ВІД ЧЕСЬКОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЛЮДИНА В БІДІ»

Внутрішньо переміщені особи внаслідок поточного воєнного конфлікту (з лютого 2022), які проживають в Снятинській територіальній громаді можуть отримати грошову допомогу від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

Після реєстрації на грошову допомогу найуразливіші домогосподарства, будуть відібрані для отримання допомоги для покриття базових потреб в розмірі 2220 гривень на місяць на кожного члена родини впродовж 3 (трьох) місяців одним грошовим переказом через Ощадбанк (НЕ на банківську картку).

Один член сім'ї реєструє всіх інших членів родини. Реєстрація не гарантує отримання допомоги.

Пріоритет надаватиметься ВПО, які відповідають наступним критеріям уразливості:

• Одинокі люди;
  • Сім’ї з дітьми / з вагітними жінками;
  • Сім’ї з дітьми, що очолює 1 батько(мати)/опікун - з іншим батьком/опікуном родина розлучена через воєнний конфлікт;
  • Сім’ї з людьми похилого віку (60+) / з людьми з інвалідністю/ з важкохворими;
  • Сім’ї, що втратили члена сім’ї через воєнні дії;
  • Сім’ї з пораненими / тими, хто втратив кінцівку/и через воєнні дії;
  • Особи/сім’ї, які не отримували грошову допомогу ВІД ІНШИХ ГУМАНІТАРНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ чи вже припинили отримувати;
  • Інші вразливі категорії.

Під час процесу відбору отримувачів допомоги пріоритет буде надаватися тим особам/сім’ям, хто не отримував грошову допомогу ВІД ІНШИХ ГУМАНІТАРНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ чи вже припинив отримувати.

Для того, щоб зареєструватися на програму грошової допомоги, необхідно прийти за адресою: м. Снятин, вул. Т. Шевченка, 73. За інформацією звертатися за телефоном +380673700943 (Орищук Марія Іванівна).

Графік роботи з 8 серпня по 12 серпня 10.00 – 16.00, (в разі потреби, термін реєстрації може бути подовжено).

Під час реєстрації потрібно буде надати інформацію з оригіналів документів, зокрема:

• паспорт кожного члена родини, свідоцтво про народження кожної дитини;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) кожної особи, яка реєструється;
  • довідка ВПО кожного члена родини, який має статус ВПО (якщо є в наявності).

Після реєстрації обробка даних займе максимум 3-4 (три-чотири) тижні. Якщо ваше домогосподарство буде відібрано для отримання грошової допомоги, ви отримаєте SMS від організації «Людина в біді» та від банку. Якщо ні – ви будете проінформовані через SMS повідомлення від організації «Людина в біді».

Залишити відгук про процес реєстрації, якість виконання програми та поставити інші питання можна звернувшись на безкоштовну «гарячу» лінію - 0 800 210 174 (Понеділок – П’ятниця з 9.00 до 17.00) або надіславши листа на електронну адресу hotline.ukr@peopleinneed.net