Дорога молоде!

Сьогодні ваш день, який найяскравіше говорить нам, що ви – саме ті, кому належить змінювати світ.

Вітаємо усіх молодих людей, не тільки за віком, але й за духом, на які покладаємо великі надії за майбутнє нашої країни. Дякуємо усім, хто зараз захищає нашу Батьківщину!

Ми пишаємося талановитими хлопцями та дівчатами Снятинської громади, які активно беруть участь у житті громади, демонструючи високі досягнення і перемоги в навчанні, праці, творчості та спорті.

Впевнений, що без ініціатив та ідей молоді ми не зможемо розвиватися – тому, намагаємося почути і зрозуміти кожного.

Бажаю, щоб ви були щасливими людьми, відкривали нові горизонти, досягали величезних успіхів і прославляли нашу країну на весь світ.

Тож рухайтеся сміливо, без сумнівів і зволікань прямо до своєї найбільшої, найзаповітнішої мрії! З Днем молоді!

З повагою міський голова Анатолій ШУМКО