У нас фронт і тил єдині!

Війна триває і ми впевнено показуємо світу свою незламність.

Завдяки ЗСУ гордо крокуємо вперед, пишаємось, що ми - українці!

Сьогодні чи не кожен українець став бійцем на своєму фронті!

Волонтери, громадські організації, благодійні фонди, міжнародні партнери, церковні громади, підприємства, вчителі, медики, працівники клубних установ, вихователі дитячих садків, батьки і навіть діти, жителі громади... всі дружньо стали в стрій однією великою родиною кожен на своєму фронті.

З перших днів Снятинська міська рада стала надійним тилом для наших Захисників та вимушених переселенців.

Гуманітарна допомога, матеріально - технічне забезпечення військових та тимчасово переміщених осіб, вирішення питань господарського, юридично-правового і фінансового характеру, благодійні концерти та спортивні турніри на підтримку ЗСУ, придбання транспорту для військовослужбовців та багато іншого.

Не зупиняймося! Працюємо і надалі! Адже нині, як ніколи, важливо триматися разом, бо це наш єдиний шлях до перемоги! Продовжуємо тримати надійний тил!

Слава Україні! Слава нашим Захисникам! Разом до перемоги!