ПЛАН ЗАХОДІВ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

23 СЕРПНЯ 2022 РОКУ

10:00 – урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України (м. Снятин, пл. Незалежності України).

11:30 – відкриття пам’ятного знаку «Борцям за волю України» (с. Хутір-Будилів).

13:00 – благодійний турнір з плавання на підтримку Збройних Сил України (м. Снятин, Снятинська ДЮСШ).

24 СЕРПНЯ 2022 РОКУ

11:00 – молебень та освячення «стіни пам’яті» у фоє адмінбудівлі Снятинської міської ради.

11:20 – урочистості з нагоди Дня Незалежності України (конференційна зала Снятинської міської ради).

ВПРОДОВЖ УСІХ ЗАХОДІВ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ЗБІР КОШТІВ НА ПОТРЕБИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

P.S. У випадку повітряної тривоги просимо усіх учасників заходів прослідувати в найближчі укриття:

- підвальне приміщення адмінбудівлі (пл. Незалежності, 1),

- № 34957 (підвальне приміщення аптеки «Подорожник») (вул. Шевченка, 139),

- №34966 (підвальне приміщення Снятинського будинку культури) (вул. Театральна, 3),

- №34956 (підвальне приміщення ПАТ «Укртелеком») (вул. Лотоцького, 23).

Дбаймо про свою безпеку!