У СНЯТИНІ ОСВЯТИЛИ ГАЛЕРЕЮ ШАНИ ТА ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Сьогодні за нашу Незалежність віддають своє життя найкращі сини і дочки України!

Про втрати завжди говорити важко...

На жаль, наша громада з часу повномасштабної війни, з 24 лютого, втратила 12 своїх синів, а загалом з 2014 року 14 наших Героїв віддали своє життя за волю та незалежність, щоб ми жили в мирній самостійній Україні.

Сьогодні, у День Незалежності, в адмінбудівлі провели молебень за загиблими Захисниками України. Після спільної молитви священники освятили "Стіну Пам'яті" Героїв нашої громади, що загинули на війні.

Низький уклін матерям, які виховали Героїв, їх сім'ям, дружинам, дітям... Разом з Вами розділяємо невимовний біль і жаль, бо ця війна забрала у Вас найдорожче – рідних. Не маємо права забути, яку ціну ми платимо за нашу державність.

Допоки ми живі - житиме пам'ять про наших Героїв.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ УСІМ ПОЛЕГЛИМ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!