«Освіта, освітяни – незламні у війні».

Саме під такою назвою сьогодні відбулася чергова конференція педагогічних працівників організована відділом освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради.

Участь у конференції взяли міський голова Анатолій Шумко, керуюча справами Виконавчого комітету Снятинської міської ради Оксана Саміла, голова профспілкового комітету педагогічних працівників Світлана Карп'юк, начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту Оксана Мизюк, працівники Снятинського центру професійного розвитку педагогічних працівників, а також керівники закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти.

У ході конференції було проведено підсумки 2021-2022 навчального року; поінформовано про готовність закладів освіти до нового навчального року; нагороджено працівників освіти, які найбільше долучилися до організації з проживання вимушено переміщених осіб та територіальної оборони; проведено діалог на різні теми, щодо навчання в період воєнного стану.

Завершився захід спільним виконанням Молитви за Україну «Боже великий, єдиний…».