УВАГА! ДОТАЦІЯ ВИРОБНИКАМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ!

  • 333

 

Снятинська міська рада інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

Отримувачами бюджетних коштів є фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції: громадяни України, юридичні особи, засновниками яких є виключно фізичні особи – громадяни України.

Отримувач повинен мати у власності та/або користуванні від одного до ста двадцяти гектарів землі сільськогосподарського призначення або мати у власності від трьох до ста голів великої рогатої худоби (корів),  ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Бюджетні кошти надаються:

  • як бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської  діяльності – у розмірі 3100 гривень на 1 гектар, але не більше 372000 гривень для одного отримувача;
  • спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямків продуктивності з розрахунку на кожну корову, яка перебуває у власності  отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки – у розмірі 5300 гривень на 1 корову, але не більше 530000 гривень  для одного отримувача.

Важливо! Заявка на отримання бюджетних коштів подається програмними засобами Державного аграрного реєстру з 1 вересня поточного року.

 Граничний строк подання заявки до Державного аграрного реєстру – 15 листопада поточного року.

Відділ економічного розвитку, комунального господарства, транспорту, підтримки аграрного сектору, інвестицій та міжнародного співробітництва Снятинської міської ради

Фото без опису

Інші інше

Всі інше