Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів!

Щиро вітаємо Вас з 1 вересня — Вітаємо з Днем знань!

На жаль, в 2022 році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти повинні навчатися. Адже знання – справжня сила, яка допомагає нам долати багато труднощів і досягати успіхів.

1 вересня – День знань і старту нового навчального року. Це певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу. Приємно, що завдяки спільним зусиллям, у цей непростий час, наші заклади готові зустрічати своїх учнів.

Бажаю, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами й пробудженням спраги до знань. Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік!

Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів!

Бажаю витримки і терпіння кожному українцю і, звичайно, незламної віри у наше світле мирне майбуття!

Дякуємо усім Захисникам України!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

З повагою міський голова Анатолій ШУМКО