Відбулося 21 засідання Виконавчого комітету Снятинської міської ради.

Основне питання - підготовка до опалювального періоду 2022-2023 років.

За словами міського голови, нас чекає одна з найскладніших зим за всі роки незалежності. І наше головне завдання - бути готовими до надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути з початком опалювального періоду в умовах воєнного стану.

Керівники бюджетних установ прозвітували про стан готовності медичних, освітніх та соціальних закладів громади до роботи в осінньо-зимовий період. Зокрема, говорили про забезпечення закладів альтернативними джерелами енергії.

"Наше спільне завдання - забезпечити своєчасну підготовку та стабільну роботу всіх галузей впродовж опалювального періоду", - підсумував міський голова.

Загалом, на Виконкомі розглянули та обговорили 37 питань. Серед основних:

- погодили перерахування коштів на придбання товарів військового призначення;

- прийняли рішення про надання грошової допомоги жителям громади;

- заборонили проводити заходи з використанням феєрверків, салютів і піротехнічних засобів на території громади;

- вручили посвідчення "Доблесть Прикарпаття" благодійникам громади Дмитру Грицюку, Олегу Васкулу, Роману Веризі;

- Грамотою Івано-Франківської облдержадміністрації нагородили Клим Наталію, голову Благодійної організації "Батьківська опора";

- вручили Знак Вдячності спортсменам - ветеранам та кращим спортсменам громади з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Детальніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитися на сайті Снятинської міської ради.