ВІДПРАВИЛИ ЩЕ ОДИН АВТОБУС НА ФРОНТ

Сьогодні кожен українець - і на фронті, і в тилу - працює задля нашої перемоги. Одним із способів допомогти Збройним Силам України є забезпечення військових транспортними засобами.

Отримавши черговий запит на придбання автобуса, Снятинська міська рада відразу придбала ще один автобус для наших бійців. Вкотре вдалося це зробити завдяки фінансовій підтримці фермерів Снятинської громади та за сприяння Благодійної організації "Батьківська опора".

Загалом, з початку повномасштабного вторгнення російських військ Снятинська міська рада передала вже 4 автобуси для потреб ЗСУ.

Висловлюємо вдячність всім, хто активно долучається до допомоги та пітримує наших захисників! Нехай цей автобус допоможе нашим воїнам здобути перемогу!