Сьогодні, як ніколи, важливо підримувати наших захисників

Поки Збройні Сили України мужньо захищають українську землю, громада продовжує допомогати нашим воїнам.

На цей раз Снятинська міська рада відправила необхідні речі нашим бійцям з Стецеви, які зараз на передовій. Передали зимові бушлати, військову форму, теплі покривала. До допомоги односельчанам, які боронять наші кордони на східному напрямку, долучилися і мешканці Стецеви. Вони організували збір та відправили миючі засоби і продукти харчування. Ажде там, за тисячі кілометрів від рідного дому, так важливо знати, що про тебе пам'ятають, і речі, які тут здаються буденними, там мають неабике значення.

Дякуємо всім, хто долучається до допомоги та підтримує захисників! Також дякуємо волонтерам, які їдуть в гарячі точки та доправляють нашу допомогу та пакунки від рідних хлопцям на фронт. Адже, тільки згуртувавшись, ми подолаємо ворога!