Всеукраїнський День бібліотек

З перших днів війни українці, незалежно від сфери діяльності, почали працювати в нових реаліях, кожен своїми знаннями та вміннями намагався допомогти нашим захисникам виборювати перемогу.

Не виняток і снятинські бібліотекарі. Вони не могли стояти осторонь та активно долучилися до волонтерського руху: плели маскувальні сітки, готували їжу на фронт, пекли випічку, організовували збір продуктів харчування, засобів гігієни та предметів першої необхідності для військових, займалися облаштуванням захисних укриттів, перераховували одноденний заробіток на підтримку ЗСУ.

Сьогодні, 30 вересня, ці люди відзначають своє професійне свято - Всеукраїнський День бібліотек. З цієї нагоди керуюча справами Виконавчого апарату Снятинської міської ради Оксана Саміла привітала всіх бібліотекарів громади від імені міського голови Анатолія Шумка, членів Виконкому та депутатів, подякувала їм за щоденну працю, за допомогу та підтримку наших військових,

побажала присутнім міцного здоров'я та мирного неба.