Шана та повага Вам, дорогі ветерани!

1 жовтня відзначаються День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

У цей день висловлюємо теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і всім літнім людям за вклад у розвиток наших міст і сіл, нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Дозвольте нам привітати Вас зі святом вашої осені. І нехай вона буде сонячною і теплою, тихою і спокійною. Нехай буйні вітри обходять ваші обійстя, а радість і добро оселяться в ваших домівках.

З повагою міський голова Анатолій ШУМКО.