З Міжнародним днем музики!

1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день музики. У цей день від імені всього депутатського корпусу міської ради, членів Виконавчого комітету, працівників адмінапарату та від себе особисто, вітаю викладачів музики, які працюють у Снятинській дитячій музичній школі, Джурівській школі мистецтв імені Ярослава Барнича, вчителів музики навчальних закладів нашої громади, музичні колективи Снятинського БК, колективи сільських Будинків культури та всіх-всіх, хто присвятив своє життя музиці та вчить відчувати її красу своїх юних вихованців. Також вітання адресую композиторам, музикантам, співакам, диригентам нашого мальовничого краю, та усім, хто просто любить музику.

Бажаємо всім натхнення, творчих успіхів та нових досягнень. Віри Вам і впевненості в собі, світла в душі та радості в серці!

З повагою міський голова Анатолій Шумко