З Днем територіальної оборони України!

Свято встановлене Указом Президента України у 2020 році і відзначається щорічно у першу неділю жовтня.

Сили територіальної оборони сьогодні – це надійний елемент спокою міста, села та країни в цілому. А в умовах війни служба в резерві, зокрема у підрозділах ТрО, - це першочергове завдання громадян із забезпечення обороноздатності та територіальної цілісності України.

Сьогодні тероборона стала невід’ємною складовою системи обороноздатності України, тим більше, закріпилася на законодавчому рівні. Підтримка тероборони – це ще й і розвиток та закріплення сучасних військових традицій.

Вітаємо воїнів територіальної оборони з професійним святом! Наснаги вам, фізичної витримки та сили духу! Спільно ми досягнемо перемоги!

Слава територіальній обороні! Слава Збройним Силам України! Слава Україні! Героям Слава!

З повагою міський голова Анатолій ШУМКО.