Звернення до суб’єктів господарювання, громадян Снятинської громади!

Снятинська міська рада з метою підвищення економічної спроможності громади та створення каталогу можливостей для переміщення малого і середнього бізнесу для розміщення релокованих підприємств на вільних виробничих площах та складах наявних у суб’єктів господарювання, пропонує зацікавленим особам подати у відділ економічного розвитку Снятинської міської ради пропозиції щодо таких вільних приміщень та земельних ділянок, а також контактні дані власника чи уповноваженої особи для обговорення умов використання.

Інформацію можна надати:

• на електронну адресу відділу економічного розвитку Снятинської міської ради: economicpart@ukr.net ;
  • в паперовому вигляді, за адресою: м. Снятин, пл. Незалежності України, 1, каб. 309;
  • зателефонувавши на номер телефону - 097 039 42 20 (Ганжа Оксана Василівна), 097 938 75 92 (Данилюк Тетяна Василівна).

Щиро вдячні за співпрацю!

Разом будуємо майбутнє.