Керуюча справами Виконавчого апарату Снятинської міської ради Оксана Саміла відвідала військовослужбовця

Керуюча справами Виконавчого комітету Снятинської міської ради Оксана Саміла відвідала військовослужбовця Богачука Віталія з села Устя, який після поранення перебуває вдома на реабілітації.

Оксана Саміла поспілкувалася з захисником, поцікавилася його самопочуттям та подякувала від імені міського голови Анатолія Шумка за службу та самовіданний захист рідної землі. "Пишаюся можливістю особисто поспілкуватися з людиною, яка, не шкодуючи свого життя, встала на захист Вітчизни, її територіальної цілісності та суверенітету", - зазначила вона.

Керуюча справами передала теплі речі, продукти харчування і фрукти, а також побажала бійцю швидкого одужання.

Навіть перебуваючи на лікуванні, наші захисники не втрачають бойовий настрій та мають на меті пліч-о-пліч зі своїми побратимами продовжити витісняти російського агресора з території України.