Відбулася зустріч заступника міського голови Віктора Кушика та начальника сектору реагування патрульної поліції Коломийського РВ поліції відділення поліції № 1 (м.Снятин)
Сьогодні відбулася зустріч заступника міського голови Віктора Кушика та начальника сектору реагування патрульної поліції Коломийського РВ поліції відділення поліції № 1 (м.Снятин) Андрія Драгана із власниками та перевізниками громадських транспортних засобів Снятинської громади.
У ході зустрічі було проговорено алгоритм дій водіїв у випадку повітряної тривоги.
«На виконання рішення ради оборони області, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 25.07.2022 р. №255 при оголошенні тривоги водії транспортних засобів повинні призупинити свою роботу та організувати евакуацію пасажирів до найближчого укриття», – зазначив Андрій Драган.
Також Андрій Васильович зазначив, що зараз у Верховній раді вже зареєстровано законопроєкт №7546, який пропонує запровадити кримінальне покарання для бізнесу за ігнорування норм цивільного захисту, зокрема й повітряної тривоги.
Тож, задля власної безпеки та задля безпеки пасажирів, водії повинні дотримуватися правил безпеки.
Усі водії отримають алгоритм дій у разі повітряної тривоги, а також перелік наявних укриттів у населених пунктах громади, які будуть розміщенні в салоні громадського транспортного засобу.