НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ БІЗНЕСУ!

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, в рамках реалізації проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу» запрошує малі підприємства взяти участь у програмі грантів. Проєкт реалізується у партнерстві з Міністерством економіки України та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Максимальна сума гранту — 20 000 євро у гривневому еквіваленті за обмінним курсом ООН.

Грант може бути використаний на такі заходи:

• придбання спеціалізованого обладнання, інструментів, потрібних для виробництва/переробки та інших заходів підприємства;
  • орендування приміщень (на термін до 4-х місяців);
  • ремонт чи облаштування приміщень (включно з придбанням меблів, стелажів тощо);
  • створення додаткових робочих місць;
  • придбання сировини для виробничого процесу;
  • перевезення обладнання/персоналу;
  • розвиток експорту (ліцензування, дозволи, пошук нових зовнішніх ринків тощо);
  • інші необхідні для адаптації у військовий час заходи.

Хто може брати участь?

Ініціатива спрямована на надання підтримки малим підприємствам, які перемістилися або працюють в Івано-Франківській, Львівській, Київській, Тернопільській і Закарпатській областях.

Подати заявку може лише, бізнес який належить хоча б до однієї зі вказаних нижче категорій:

• малі виробничі підприємства, що перемістилися та перереєструвалися з територій, постраждалих від війни;
  • малі агропідприємства;
  • малі підприємства переробної промисловості;
  • малі підприємства із різних галузей, якими керують жінки.

Якщо ваш бізнес належить одночасно до декількох із перерахованих категорій (наприклад, релокований виробничий бізнес, який очолює жінка), зазначте всі відповідні категорії, проте подавайте лише ОДНУ заявку.

Терміни подання заявок та документів:

Кінцевий термін подання заявок — 31 жовтня 2022 року.

Заявку можна подати за цим посиланням. (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSetcL2SslTb8i-Hg1mpQjzg_aCVqVW1kEAz4KsjuF7ooIz4kQ/viewform)

Важливе зауваження !

Звертаємо увагу, що одержувач гранту несе відповідальність за сплату всіх податків, зборів, мита та інших нарахувань, пов’язаних із отриманням гранту.

Розглянуті будуть лише заявки малих підприємств, які мають не менше року досвіду роботи на ринку (зареєстровані до вересня 2021 року включно) та працевлаштовують щонайменше 10 осіб.

Від одного підприємства допускається подача лише ОДНІЄЇ заявки.

Підприємствам, які отримали грант від МОМ у рамках попереднього конкурсу «Розвиток МСП (травень-вересень 2022 року)», підтримка надана не буде.

Детальніше з конкурсом можна ознайомитися за цим посиланням https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-hrantiv-vid-mom-dlya-pidtrymky-maloho-biznesu

Для отримання роз’яснення щодо деталей конкурсу потрібно подати запит на електронну пошту: smeboost@iom.int. Кінцевий термін подання запитів на роз’яснення — 17 жовтня 2022 року.

Інформує відділ економічного розвитку

Снятинської міської ради