Керуюча справами Виконавчого комітету Снятинської міської ради Оксана Саміла відвідала військовослужбовця з села Прутівка

Керуюча справами Виконавчого комітету Снятинської міської ради Оксана Саміла відвідала військовослужбовця Тараса Івасюка з села Прутівка, який після поранення перебуває вдома на реабілітації.

Оксана Саміла подякувала від імені міського голови Анатолія Шумка та всієї Снятинської громади захиснику за віддану службу та захист нашої держави й вручила теплі речі та продуктовий набір.

Керуюча справами поспілкувалася з захисником, ознайомилася з перебігом лікування бійця і характером його травм, а також побажала якнайшвидшого одужання.

Незважаючи на поранення, Тарас Івасюк залишається оптимістом та дякує Богові, що залишився живим, адже деяким його побратимам пощастило менше. Як говорить військовослужбовець, одразу ж після реабілітації повертається у стрій до своїх побратимів, щоб продовжувати боронити українські землі від російського агресора та здобувати перемогу!