Шановні жителі Снятинської громади!

Минулого тижня я уже звертався до вас з проханням економії електроенергії. Завдяки такій економії вдалося уникнути аварійних відключень. Та бачимо, що ворог продовжує руйнувати нашу енергетичну інфраструктуру.

Задля зменшення використання електричної енергії ми скоротили графік роботи вуличного освітлення. Хоча, на мою думку, це не є правильним рішення, адже це безпека кожного з нас.

Маю прохання до приватних підприємців переглянути графік роботи в піковий час. Розумію, що це ваша робота, і, водночас, наповнюваність нашого бюджету. Але маємо усі разом допомогти нашим енергетикам у стабілізації роботи енергосистеми.

Прошу усіх жителів громади прислухатися до численних порад з економії електроенергії та з розумінням віднестися до цієї ситуації.

Я не буду нікого перевіряти – це питання на совісті кожного з нас! Якщо ми цього не зробимо самостійно, то у нас будуть введені планові аварійні відключення!

Дякую за взаєморозуміння!

Міський голова Анатолій Шумко.