Фінансові можливості для малих та середніх підприємств !

Проєкт «Український Бізнес в дії» спрямований на адаптацію та відновлення діяльності українських малих, середніх та greentech підприємств, які в умовах російсько-української війни продовжують працювати та потребують допомоги для продовження своєї діяльності.

Участь у проєкті дозволить отримати гранти до 50 000 євро.

Грант може бути використаний на:

1. Інновації, технологічні та інші послуги, які сприяють розвитку підприємства;
  2. Ресурси або обладнання, необхідні для адаптації виробництва до нових реалій ведення бізнесу в умовах війни;
  3. У виняткових випадках грант може покривати частину операційних витрат, понесених підприємством протягом 6 місяців, якщо це має вирішальне значення для забезпечення безперервної діяльності підприємства.

Хто може брати участь?

Підприємства з усіх секторів економіки, крім консалтингової галузі, які мають юридичну реєстрацію в Україні або в ЄС (для МСП, які здійснили релокацію в країни ЄС після 24.02.2022 року).

Дедлайн подачі аплікацій на участь – 20 листопада.

Важливо!

Участь допускається тільки для підприємств у яких організаційно-правова форма – юридичні особи згідно з законодавством України, крім того, як мінімум один з власників МСП повинен мати українське громадянство.

Фізичні особи-підприємці (ФОП) до участі у грантовому проєкті не допускаються.

Мінімальний термін діяльності – 2 роки.

Максимальний річний дохід – 50 млн євро.

Кількість співробітників – 10-250 осіб (для «зелених» підприємств - 5-250 осіб).

Дізнатися більше про проєкт та подати заявку, можна на сайті:   https://www.businessesinaction.com/.

Не упустіть свій шанс залучити кошти для підтримки Вашого бізнесу !

Інформує відділ економічного розвитку

Снятинської міської ради