Продовжуємо підтримувати наших захисників

Передали військову форму та термобілизну хлопцям, які боронять українські кордони на передовій.

Від імені міського голови та всіх мешканців громади начальник відділу з загальної та організаційної роботи міської ради Оксана Ніцович подякувала за службу Винничуку Сергію, який на кілька днів приїхав додому у відпустку, та всім бійцям з Снятинської громади, які зараз на передовій.

Сергій Винничук в складі 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади боронить українські кордони на східному напрямку. Літом під час виконання бойового завдання був поранений. Нещодавно отримав Почесну відзнаку від керівництва бригади, а також Подяку міського голови за відданість Україні та її народу.

Військовослужбовець подякував волонтерам, міський раді, а також всім жителям Снятинської громади за допомогу, яка постійно надходить з тилу.

"Завжди приємно щось отримувати з дому. Це дуже піднімає бойових дух хлопців на передовій", - говорить захисник.

Сергій Винничук, як і всі, хто зараз мужньо захищає Україну, вірить, що Перемогу ми здобудемо найближчим часом.

"Ми - міцні духом! Ми йдемо без страху, боремося за нашу Батьківщину, бо знаємо: за нами Правда, за нами Бог, за нами Україна!".

Дякуємо всім нашим захисникам за героїзм та незламність, за спокій та мирне небо над нашими головами!