Заступник міського голови Віктор Кушик провів засідання адміністративної комісії при Виконавчому комітеті Снятинської міської ради

На засіданні розглянуто 5 протоколів про адміністративні правопорушення, вчинені мешканцями Снятинської громади.

Зокрема, розглянуто протоколи про пошкодження квадроциклами трав'яного покриття, яке знаходиться на території Снятинського ліцею ім.М.Бажанського.

На осіб, які скоїли дане правопорушення, накладено штрафи.

Загалом, за результатами розгляду всіх протоколів члени адмінкомісії прийняли рішення про притягнення всіх правопорушників до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Вкотре закликаємо жителів Снятинської громади не порушувати закон, дотримуватися Правил благоустрою території Снятинської міської територіальної громади, не смітити у заборонених місцях, підтримувати чистоту і порядок свого населеного пункту.