До уваги внутрішньо переміщених осіб: ПРОВОДИТЬСЯ ВИДАЧА ОДЯГУ ДЛЯ ДІТЕЙ З ЧИСЛА ВПО

У Снятинському будинку культури проводиться видача одягу для дітей віком від 2 до 14 років від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України наданих  Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією для ВПО, які проживають у м. Снятин.

Важливо!

- Діти з числа ВПО, які проживають у селах Снятинської міської територіальної громади, отримають допомогу в адмінбудинку відповідного Старостинського округу (відповідальні – старости Старостинських округів).

- Діти з числа ВПО, які навчаються у закладах освіти м. Снятина, отримають допомогу в відповідному навчальному закладі.

- Діти з числа ВПО, які зареєстровані та проживають в м. Снятин, але не навчаються в міських закладах освіти, можуть звертатися за допомогою до Снятинського будинку культури (відповідальна – Будаковська Мирослава Михайлівна, т. 0976847358).

Для отримання допомоги внутрішньо переміщені особи повинні мати з собою паспорт та довідку про реєстрацію ВПО.

Вас чекаю з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00

за адресою: Снятинський будинок культури, вул. Театральна, 3,  м. Снятин