Комунальне некомерційне підприємство "Снятинський центр первинної медико - санітарної допомоги" отримало нового очільника. Ним став Іван Тимофійчук.

Таке рішення було прийнято на засіданні Виконавчого комітету Снятинської міської ради. Контракт з новим керівником медичного закладу укладено на 1 рік.

Івану Тимофійчуку 31 рік. На даний час працює лікарем загальної практики – сімейним лікарем амбулаторій міста Снятина та села Русів. У найближчих планах нового очільника Снятинського центру ПМСД - покращення якості надання первинної медичної допомоги мешканцям громади.

Міський голова подякував колишньому керівнику закладу Любомиру Ступарику за роботу та відданість справі. Після закінчення контракту Любомир Ступарик очолить амбулаторію монопрактики сімейної медицини в с.Задубрівці.

Новому керівнику комунального закладу Анатолій Шумко побажав плідної праці, професійного успіху та нових здобутків у цей нелегкий для всіх час.