ВІДЕОСАЛОН З ВОЛОДИМИРОМ ЧИПИГОЮ

Сьогодні у музеї Марка Черемшини відбувся відеосалон з Володимиром Чипигою - письменником, журналістом, співавтором пісень та громадським діячем.

Творча інтелігенція Снятина, поціновувачі таланту Володимира Чипиги, його друзі та рідні зібралися сьогодні, щоб послухати та обговорити його пісні, які вже стали візитівкою Снятина.

У творчому доробку Володимира Чипиги

кілька характерних пісень, створених у співпраці з композитором світлої пам'яті Петром Коржем, а також спільно з Василем Плугаториком та Сергієм Гуленком.

Музичні твори автора присвячені рідному місту та реаліям сьогодення. Одна з них - "Мій прадід був опришком" - має символічний перегук з теперішніми подіями.

Присутні поділилися своїми враженнями від перегляду та високо оцінили музичний талант автора.