Відбулася робоча нарада за участю голови Коломийської військової адміністрації Любомира Глушкова

В Снятині відбулася робоча нарада за участю голови Коломийської військової адміністрації Любомира Глушкова, міського голови Анатолія Шумка, керівників структурних підрозділів Снятинської міської ради, комунальних установ, об'єктів критичної інфраструктури та відповідних служб.

На нараді обговорили роботу "Пунктів незламності" та пунктів обігріву в Снятинській громаді, а також алгоритм дій у разі "блекауту".

Наразі, в громаді діють два "Пункти незламності" та 30 пунктів обігріву.

У разі довготривалої відсутності електроенергії та газопостачання, мешканці громади, які потребуватимуть допомоги, зможуть зігрітися, зарядити телефон, скористатися інтернетом та випити гарячого чаю у "Пунктах незламності" та пунктах обігріву на території громади.