У Снятині вшанували пам'ять жертв Голодоморів

У церкві Чуда Святого Архистратига Михаїла священники відправили поминальну панахиду за безневинно загиблих у ті страшні часи.

Міський голова Анатолій Шумко, представники міської ради, комунальних установ та громадськості, напередодні 90-роковин пам'яті жертв цього злочину проти українського народу, поклали свічки та композиції із колосків до пам'ятного знаку "Жертвам політичних репресій".

Цього року ми вшановуємо пам'ять жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни росії проти України, яка, як і 90 років тому, супроводжується геноцидом проти українців, прагненням знищити нас.

Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, вкотре показують, що сьогодні надзвичайно важлива жива пам’ять про всіх жертв голодомору, що ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути покарані...

Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо.