Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Снятинської міської ради

на виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 №710 (зі змінами)

Найменування предмета

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Хліб

За ДК 021:2015 код 15810000-9 Хлібопродукти,

свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби

Відкриті торги з особливостями

UA-2022-12-16-012597-a

146 016,00 грн. (сто сорок шість тисяч шістнадцять гривень, 00 копійок), в т.ч. ПДВ (якщо постачальник є платником ПДВ)

Кількість товарів: 4563 кг.

Місце поставки товарів: Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Снятинської міської ради, що знаходиться по вул. Миру,7, с. Стецева, Снятинська ТГ, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати вимогам чинного законодавства із захисту довкілля, відповідати основним вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля та вимогам чинного природоохоронного законодавства.

Хліб із борошна пшеничного першого  сорту.

Хліб із суміші борошна житнього обдирного і пшеничного 1 ґатунку.

Якість продукції повинна відповідати вимогам нормативних документів (ТУ, ДСТУ, ГОСТ, закордонним специфікаціям).

Продукція повинна міститись в заводській герметичній упаковці без пошкоджень та з чітким маркуванням.

Форма виробу – відповідає хлібній формі, в якій проводилась випічка.

Колір від жовтого до світло-коричневого, без підгорілості.

Хліб повинний бути різаний

Термін реалізації – 24 години, упакований в поліетиленову упаковку.

Маса не менше 0,500 кг  одного виробу.

Обов’язкове пакування кожної одиниці виробу.

Поставка тричі на тиждень у наступній кількості:

Понеділок – 20 кг.; Середа – 20 кг.; П’ятниця – 24 кг. (це прогнозована поставка, яка може змінюватися у відповідності до потреб замовника)

Розрахунок очікуваної вартості обумовлений аналізом даних та розрахований у відповідності до прогнозованих потреб, що планується спожити підопічними установи.

Розмір бюджетного призначення – 146016,00 гривень