До Відділення стаціонарного догляду села Стецева Снятинської громади завітав Святий Миколай

День Святого Миколая - прекрасне і довгоочікуване свято, яке є символом доброти і милосердя, оскільки здавна Святого Миколая вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи.

Особливої уваги та турботи потребують самотні літні люди, зокрема, підопічні Відділення стаціонарного догляду села Стецева Снятинської громади. До сивочолих дідусів та бабусь завітав Святий Миколай з подарунками від Снятинської міської ради та учнів Стецівського ліцею.

Радість в очах та щира усмішка вкотре переконують, як важливо творити добро, дарувати любов не лише дітям, але і дорослим.

Висловлюємо щирі слова вдячності та побажання миру, добра та благоплуччя всім, хто долучився до благодійної акції!