Проведено моніторингові обстеження в закладах загальної середньої освіти, щодо дотримання карантинних та протиепідемічних вимог.

Та на виконання листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів від 09.12.2022 № 12.1-15/19979 щодо Постанови  головного державного санітарного лікаря України від 28 листопада 2022 року №1 « Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірсної хвороби (COVID-19)» та вжиття заходів для вирішення питань, пов’язаних з навчальним процесом дітей з метою недопущення подальшого поширення коронавірусної хвороби ( COVID-19). Спеціалістами Управління проведено моніторингові обстеження в закладах загальної середньої освіти, щодо дотримання карантинних та протиепідемічних вимог. Під час обстежень особливу увагу звертається: на дотримання маскового режиму учнів після 12 років при переміщенні в закладах освіти  забезпеченість закладів умивальниками, миючими та антисептичними засобами, паперовими рушниками; наявність на входах до закладу місць для обробки рук антисептичних засобів; забезпечення закладів безконтактними термометрами, дезінфекційними та антисептичними засобами, засобами індивідуального захисту; наявність розробленого алгоритму дій на випадок надзвичайної ситуації на випадок захворювання корона вірусну хворобу серед здобувачів освіти та працівників закладів освіти; проведення роз'яснювальної роботи про необхідність дотримання респіраторної гігієни та етикету кашлю.

Керівникам закладів освіти було доведено виявлені недоліки із термінами їх усунення та інформування про їх виконання.