Снятинська громада отримала від пластунів Вифлеємський вогонь миру

Снятинська громада отримала від пластунів Вифлеємський вогонь миру

Щороку у передріздвяний час світом мандрує Вифлеємський вогонь миру. Завдяки пластунам він безперервно передається з рук у руки.

Українські пластуни передають Вифлеємський Вогонь громадам, церквам та усім, хто чекає на нього, як символ єдності та миру напередодні Різдва Христового.

Цьогоріч Вифлеємський вогонь прибув і до Снятинської громади.

На початку засідання Виконавчого комітету міської ради пластуни урочисто передали Вифлеємський вогонь міському голові Анатолію Шумку.

Міський голова подякував пластунам за вірність традиціям, за світло та надію на кращі зміни, нові звершення та нашу перемогу, які вони принесли разом з Вогнем Миру.

Нехай Вифлеємський вогонь, який є символом миру, злагоди і любові, буде для Снятинської громади символом доброго, мирного року, а для нашої України - символом перемоги!

Анатолій Шумко також привітав членів Виконкому з прийдешніми святами, подякував їм за тісну співпрацю та взаєморозуміння, адже, попри складний рік, вдалося зробити чимало добрих справ.