РІЗДВЯНА ЗІРКА ПАМ’ЯТІ

9 січня відбувся поминальний захід «Різдвяна Зірка Пам’яті», присвячений молитовному вшануванню пам’яті загиблих воїнів-захисників Коломийщини, які віддали своє життя в боротьбі з російським агресором. Поминальний захід відбувся з ініціативи Високопреосвященнійшого Митрополита Галицького, керуючого Івано-Франківською Єпархією Кир Андрія на території Спасо-Преображенського Угорницького чоловічого монастиря (с. Угорники, Коломийського району). Участь у заході взяли й родичі загиблих Героїв зі Снятинщини.

Розпочався захід з Архієрейської Божественної Літургії.
Далі відбулося освячення додаткових стел загального меморіального комплексу з іменами та фотографіями загиблих воїнів, уродженців Коломийського району, запалення свічі пам’яті, покладання квітів та вшанування загиблих хвилиною мовчання.

У ці святкові дні, прославляючи народження Ісуса Христа, дякуємо нашим мужнім захисникам за мирне небо та молимося за кожного Героя, який віддав своє найдорожче – життя, у боротьбі за волю, незалежність та територіальну цілісність України.

Вічна пам’ять і шана кожному Герою!..