ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВАСИЛЯ АНДРУСЯКА

  • 547

Сьогодні відзначаємо 108-у річницю від дня народження полковника УПА, командира 22-го Тактичного відтинку “Чорний Ліс” Василя Андрусяка ("Грегіт", "Різун").

Щороку в Снятині вдячні краяни вшановують пам'ять земляка-повстанця. З нагоди цієї дати представники міської ради, члени братства ОУН-УПА та небайдужі мешканці поклали квіти до підніжжя пам’ятника полковника “Різуна”, запалили свічки пам'яті та помолилися за всіх Героїв, які віддали і продовжують віддавати своє життя за незалежність України.

Цього дня звучала патріотична поезія, присвячена легендарному полковнику "Різуну" у авторському виконанні поетів Івана Оробця, Івана Грекуляка та Романа Запаринюка.

У когорті повстанських командирів нескореної України Василь Андрусяк на чільному місці. Минуло більше сторіччя з часу народження непересічного партизанського тактика, патріота-героя української нації, легендарного командира, проте його ім'я не стерлося з народної пам'яті, а образи борців-патріотів за Українську Державу з відстані часу постають перед нами ще величнішими і зримішими.

Тож, шануймо пам’ять про нашу історію, наших Героїв усіх епох та їх подвиги.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Інші новини

Всі новини