ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ У 2023 РОЦІ

Перше засідання Виконавчого комітету міської ради розпочалося з візиту приміщення, де вже незабаром планується відкрити нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Члени Виконкому мали можливість особисто оглянути хід проведення ремонтних робіт та упорядкування кабінетів.

Як зазначив міський голова Анатолій Шумко, всі роботи проводяться власними силами задля економії бюджетних коштів.

В приміщенні амбулаторії встановлено генератор. Тому роботи тут тривають безперебійно, навіть під час вимкнень світла.

"Робимо все, щоб дане приміщення було комфортним та затишним, відповідало санітарним нормам та вимогам, а мешканці громади могли отримувати якісні медичні послуги", - підсумував міський голова.