Відбулося чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні, під головуванням міського голови Анатолія Шумка, відбулося чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. У ході засідання члени комісії заслухали звіт про діяльність комісії у 2022 році, про що доповідав заступник міського голови Віктор Кушик.

Обговорювалися питання щодо готовності органів управління, сил та засобів цивільного захисту Снятинської міської ради до дій під час пропуску льодоходу, можливих повеней та паводків у 2023 році. Міський голова наголосив на важливості постійної готовності аварійно-рятувальних сил і засобів до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.

Також обговорювалося питання про розгортання додаткових пунктів незламності у Снятинській громаді, які, при потребі, діятимуть з 8 до 17 години.