Снятинський відділ Коломийського районного управління Держпродспоживслужби в Івано - Франківській області інформує:

Снятинський відділ Коломийського районного управління Держпродспоживслужби в Івано - Франківській області інформує про те, що підтверджено спалах АЧС в диких свиней у Валя-Кузмінському лісництві Глибоцького УТМР Чернівецького району Чернівецької області.

Реагуючи на дану інформацію спеціалістами відділу було направлено лист в Снятинське УТМР із пропозиціями посилити постійний моніторинг ситуації стосовно АЧС у дикій природі.

Розроблено комплексний план заходів щодо попередження занесення збудника АЧС на територію району.

Для швидкого реагування у випадках виникнення підозри на АЧС створена робоча група з фахівців ветеринарної медицини.

Власникам та керівникам господарств, де утримуються та вирощуються свині направлено рекомендаційні листи щодо забезпечення роботи господарств в режимі закритого типу з метою недопущення занесення та розповсюдження захворювання на території району.