У СНЯТИНІ ПРОЙШОВ БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

Сьогодні, 5 березня, на базі Снятинського ліцею ім.Бажанського відбувся благодійний турнір з настільного тенісу на підтримку Збройних Сил України.

Організував турнір Снятинський районний осередок фізкультурно - спортивного товариства "Колос" за підтримки Снятинської міської ради, депутата Івано-Франківської обласної ради Дмитра Грицюка та депутата міської ради Петра Кіцула.

Більше 40 спортсменів з Снятинської, Заболотівської, Городенківської, Матеївецької

громад та міста Заставна боролися за призові місця.

Перед початком змагань присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання.

Заступник міського голови Василь Анатійчук подякував нашим захисникам за можливість працювати та проводити такі змагання. Василь Анатійчук привітав всіх учасників турніру, подякував їм за популяризацію здорового способу життя та побажав успіхів у змаганнях та перемог.

З перших хвилин турніру розпочалася завзята і стрімка боротьба за призові місця. Учасники змагань показали майстерність і високий рівень підготовки.

За підсумками змагань представники нашої громади у різних вікових групах вибороли

6 нагород.

Серед жінок:

Перше місце зайняла Ткачук Галина (м.Снятин);

друге місце отримала Кіцул Анастасія (м.Снятин);

третє місце виборола Ігнатюк Наталія (с.Завалля).

Серед чоловіків:

Перше місце зайняв Бучковський Степан (с.Стецева);

третє місце отримав Плешкан Василь (м.Снятин);

третє місце виборов Нагорняк Дмитро (м.Снятин)

Переможці та призери змагань були відзначені кубками, медалями та грамотами. Зібрані кошти будуть передані ЗСУ.