Розпочалися роботи з облаштування узбічь та шанців вздовж комунальних вулиць Снятинської громади

Нещодавно на засіданні Виконавчого комітету розглядалося питання про стан комунальних доріг в населених пунктах Снятинської громади.

Зокрема, говорилося про те, що з настанням сприятливих погодних умов розпочнеться поточний ремонт комунальних доріг у громаді, які обслуговує міська рада. Також міський голова Анатолій Шумко наголосив на необхідності упорядкувати узбіччя та шанці вздовж комунальних вулиць, що значно продовжить термін експлуатації дорожнього покриття.

Належно облаштовані узбіччя дороги та шанці захищають дорожнє покриття від передчасного руйнування. Адже дощові води стікаючи в шанці не затримуватимуться на дорогах, відповідно й зменшиться утворення вибоїн на них.

Працівники комунального підприємства «Покуття-Комунальник» проводять роботи із облаштування узбічь та шанців у с. Стецева по вул. Т. Шевченка.

Такі заходи проводитимуться й по інших вулицях населених пунктів громади.

!!!Зважаючи на великий об’єм роботи просимо усіх жителів громади долучитися до упорядкування узбічь та шанців біля своїх домогосподарств!!!

Спільними зусиллями зробимо нашу громаду кращою!