Напередодні Великодніх свят працівники Снятинської міської ради зустрілися з сім'ями захисників, які боронять українські землі від окупантів та вручили їм великодні паски.

Пам’ятати та підтримувати наших воїнів та їхні родини — це обов’язок кожного з нас. Дякуємо батькам, що виховали достойних захисників України. Бажаємо вам міцного здоров’я, терпіння та мирного неба над головою! Нехай кожен захисник повернеться до своєї сім'ї живим та здоровим!

Велика подяка, шана і слава нашим Героям - захисникам! Ми усе здолаємо та обов’язково переможемо, адже з нами Господь та наші Захисники!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису