Дорогі жителі Снятинської громади!

Настала весна, а з нею і очікуване свято Христового Воскресіння та наші сподівання на мир і перемогу в Україні.
Сьогодні наші надії пов'язані з нашими захисниками: з їхньою мужністю, стійкістю, непохитністю. І сьогодні, кажучи «Христос воскрес», ми даруємо одні одним надію на світле майбутнє, на нашу перемогу.

Нехай Воскресіння Христове нагадує всім нам про світле майбутнє, яке ми вибираємо самі. Тож у цей величний для усіх християн час дозвольте щиро усім побажати миру, щастя, здоров’я та любові!

Хай Великдень принесе у ваші родини добробут і благополуччя, щастя й здоров’я, благодатні початки нових перемог і звершень у житті кожного, налаштує на добрі справи на благо нашого рідного міста та громади.

Бажаю всім нам справжнього світла, що розвіє темряву, яка нависла над Україною. Нехай кожен захисник повернеться до своєї сім'ї живим та неушкодженим.

Віримо у Збройні сили України! Віримо у нашу спільну перемогу!

Вічна дяка, шана і слава нашим Героям-захисникам!

Христос воскрес! Воістину воскрес!
З повагою міський голова Анатолій ШУМКО