В Снятинській громаді активно продовжуються роботи по благоустрою територій

Цього тижня комунальники наводили порядок на міському стадіоні. Зокрема, відремонтували огорожу, впорядковували трибуни для глядачів. Зараз встановлюють сітки для уловлювання м'ячів. Також на території стадіону проводили декоративну стрижку хвойних насаджень, косили траву на футбольному полі.

Нагадаємо, Снятинською міською радою було розпочато реалізацію проєкту “Капітальний ремонт міського стадіону “Колос” у м. Снятин". Проте, у зв'язку із початком повномасштабного вторгення, реалізацію даного проєкту призупинено.

Попри це, міська рада продовжує приділяти особливу увагу розвитку фізичної культури та спорту, зокрема, створювати належні умови для нашої футбольної команди, котра, наразі, займає друге місце на Чемпіонаті Івано - Франківської області з футболу, а також для вболівальників.