ПОМИНАЛЬНІ ДЗВОНИ: РЕУС РОМАН ГРИГОРОВИЧ

Народився 09 жовтня 1969 року у родині колгоспників у с. Стецева Снятинського району Івано-Франківської області.

Батьки: батько – Реус Григорій та мати – Реус Калина. Роман був п'ятою дитиною у багатодітній родині, яка налічувала дев'ятеро дітей. Закінчив Стецівську СШ у 1987 році, де отримав атестат про повну середню освіту.

Після закінчення школи проходив строкову службу у радянській армії, служив у м. Магдебург (Німеччина). Повернувшись з армії працював різноробочим. У 1991 році він одружився, у шлюбі народився син Денис (25 серпня 1992 року).

З 1997 року по 1999 рік працював у Чехії, пізніше в Італії (2003-2008). Після повернення з Італії у листопаді 2009 року одружився вдруге з Петращук Галиною Миколаївною. А 30 грудня 2017 року у подружжя народилася донечка Наталочка.

24 лютого 2022 року, у перший день війни, виявив власне бажання захищати Україну, і вже 26 лютого разом з односельцями-добровольцями прибув до Львова на навчання, які там проходив 2 дні, а потім – служба в Національній гвардії у м. Богородчани Івано-Франківської області.

29 березня за власним бажанням разом з друзями-побратимами - Миколою Никифоруком та Іваном Филипчуком – був відправлений на східні рубежі держави – у Мар’їнку Донецької області.

10 квітня 2022 року об 11.00 осколок ворожого снаряду обірвав життя Романа.

За сміливість і патріотизм Реуса Романа посмертно нагороджено орденом «За мужність» третього ступеня.