В рамках розробки Стратегії розвитку Снятинської територіальної громади, відділ економічного розвитку, комунального господарства, транспорту, підтримки аграрного сектору, інвестицій та міжнародного співробітництва Снятинської міської ради проводить опитування серед мешканців громади та представників бізнесу для вивчення основних проблем, які існують в громаді та визначення перспектив розвитку громади на наступні роки. Запрошуємо долучитись до опитування, заповнити запропоновану форму та надіслати її  на електронну адресу відділу: economicpart@ukr.net, чи використати паперовий варіант опитувальника, звернувшись в каб.104 в будівлі Снятинської міської ради за адресою м.Снятин, пл.Незалежності України, 1 та діловодів в старостинських округах громади.

За потреби, детальніша консультація за номером телефону: 097 9387592, Тетяна Данилюк.

Форми для заповнення:

ОПИТУВАЛЬНИК (мешканці)